KODĖL TABLO

DĖMESIO – PADARYSIME TAI UŽ JUS!

Jums nereikės pirkti brangių įrankių ir jų licencijų, skirti resursų darbuotojų apmokymams – viską padarysime mes. Greitai ir efektyviai paruošime išsamias, Jūsų verslo poreikiams pritaikytas duomenų ataskaitas, kuriomis galėsite naudotis kiekvieną dieną. Padidinkite įmonės efektyvumą ir pelną nedidindami išlaidų. Tegul duomenys dirba Jums.

TAIGI, KĄ JŪS GAUNATE?

Asmeninę paskyrą su dinamiškomis duomenų ataskaitomis, paruoštomis pagal Jūsų poreikius.

 

Susidomėjote? Skaitykite daugiau arba susisiekite su mumis.


FUNKCIONALUMAS

Gaukite svarbiausią informaciją čia ir dabar

Pamirškite ilgai trunkantį duomenų apdorojimo ir ataskaitų rengimo procesą. Neribokite savęs ir Jums reikalingos informacijos kiekio. Interaktyvus įrankių skydelis leis visada turėti pačią naujausią informaciją, grafiškai pateikti duomenys suteiks vertingų įžvalgų ir padės plėtoti savo verslą.

Gaukite daugiau duomenų

Greitai ir lengvai sujungsime skirtingus duomenų šaltinius, be papildomų programavimo darbų ir brangių investicijų. Iš debesų, SQL duomenų bazių ar taikomųjų programų, tokių kaip „Google Analytics“ ar „SalesForce“ aplikacijos. Nes analizė vertinga tik tuomet, kai panaudojami išsamūs duomenys.

Pasiruoškite atsakyti į netikėtus klausimus

Svarbiausios ataskaitos – tai daugiau nei gražūs paveikslėliai. Jos privalo būti informatyvios ir dinaminės, pritaikytos prie greitai kintančių verslo poreikių. Todėl greitai ir patogiai kurkite naujas ataskaitas, pritaikydami efektyviausias statistikos metodikas.

 

Stebėkite savo duomenis žemėlapyje

Visada turėkite atsakymus į „kur“ ir „kodėl“. Automatiškai kurkite interaktyvius žemėlapius. Su integruotais pašto kodais galėsite greitai sudaryti žemėlapius daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Sujungtus geografinius kodus galėsite naudoti asmeniniams poreikiams pritaikytiems regionams, pvz., pardavimo vietoms. Mes specialiai sukūrėme tokius žemėlapius, kurie padės efektyviau sisteminti ir analizuoti jūsų duomenims.

 

Pasidalinkite įžvalgomis su kolegomis

Pamirškite statines skaidres ir prezentacijas, dabar galite pristatyti paskutinės minutės duomenis dinaminėse, nuolat kintančiose ataskaitose. Sukurkite įtikinamą pasakojimą, leidžiantį visiems interaktyviai keisti pristatymo turinį pagal poreikius. Kurkite įtikinamas vizualizacijas su naujausiais duomenimis.

Jūsų mobilumas – svarbiausia

Visos ataskaitos gali būti valdomos bet kokiame įrenginyje, bet kuriuo metu, kad ir kur bebūtumėte. Taupykite savo laiką ir valdykite užduotis optimaliai. Koreguokite, modeliuokite ir dalinkitės įžvalgomis kompiuteryje, planšetėje ar telefone.


Susisiekite su mumis, jeigu norite gauti daugiau informacijos apie TABLO sprendimus.