KAIP TAI VEIKIA

Duomenys

Kartu aptariame ir nusprendžiame, kurias sistemas ir kuriuos duomenis naudoti analizei. Visą duomenų analizės laikotarpį dirbame kartu su Jumis, kad tiksliai išsiaiškintume Jūsų poreikius: taip užtikriname, kad TABLO verslo duomenų analitika efektyviausiai veiktų ir padėtų pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Kvalifikuota pagalba

Mūsų duomenų analitikos ekspertai padės įsivertinti galimus ateities poreikius ir ras optimaliausią sprendimą.

Rezultatai

Paruošime verslo analitikos įrankius, specialiai pritaikytus Jūsų poreikiams. Visos ataskaitos yra dinamiškos ir pateikiančios naujausius duomenis, tad galėsite būti tikri, kad svarbius sprendimus priimate remdamiesi teisinga  ir savalaike informacija.

Naudojimas

Tai internetinis įrankis, todėl prie savo asmeninės paskyros galėsite prisijungti bet kur ir bet kada. Duomenų saugumą garantuoją naujausios kibernetinio saugumo technologijos. Galėsite koreguoti, pridėti papildomus duomenis, performuoti, eksportuoti ir dalintis ataskaitomis su kolegomis ar verslo partneriais bet kuriame įrenginyje – nuo telefono iki kompiuterio.

 

Etapai

1 etapas: situacijos tyrimas ir analizė.
2 etapas: duomenų surinkimas ir ataskaitų rengimas.
3 etapas: techninė pagalba ir atnaujinimai.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis.


REIKIA IŠSAMESNĖS VERSLO PROCESŲ ANALIZĖS?

MES GALIME PADĖTI!

Mūsų verslo ekspertai ir duomenų analitikai yra pasirengę dalintis savo patirtimi ir žiniomis, tad susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų poreikius.